| anonim_4396 a întrebat:

Am ascultat o melodie numita,, Smile", dar nu stiu cine canta. Daca va ajuta, in unele pauze de pe Music Channel da o secventa diin melodie (ca un fel de solo de chitara), videoclipul este cu un tip care seamana cu John Lennon si poarta ochelari din aia rotunzi ca a lui John Lennon. In videoclip apar femei in lenjerie intima si danseaza. Nu`mi place videoclipu da melodia o ador si vreau sa stiu cine naiba o canta! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Cred ca Avril L.

| July739 a răspuns (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Nu e barbat cel care canta...v-am pus pe toti in ceata vad laughing!

| July739 a răspuns (pentru July739):

Adica e BARBAT cel care canta.

| July739 a răspuns:

Am incercat sa o caut pe you tube dar nu am gasit-osad.

| July739 a răspuns:

Gataa maaa am gasit-oooooo la melodia asta ma refeream:
http://www.youtube.com/watch?v=R8NqdBDA1-c