| superpissy40 a întrebat:

Am auzit acum cateva zile o melodie la radio(nu mai stiu ce post, cred ca Europa FM) si era o melodie mai veche care e foarte foarte cunoscuta si este ritmata.Singurele versuri pe care le-am retinut sunt: "ahh benona/belona e dishoma" laughing)) stiu ca nu e bine.dar e ceea ce am inteles din versuri.Si se repetau aceste cuvinte de-a lungul melodiei, am tot cautat-o dar nu am gasit-o.Ce melodie este? Funda :3

Răspuns Câştigător
| agentu007jb a răspuns:

Cred ca e asta :))
https://www.youtube.com/watch?v=xkQa7zcTDCc

4 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Si eu voiam sa zic morandi. deci ai explicat bine!

| Яiko a răspuns:

laughing) Nici o sansa, poate mai ajuta daca ziciai cine canta, o femeie, un barbat, o femeie si un barbat, detalii de genul.
Pai tot ce poti face e sa mai asculti radio, iar dupa ce auzi iar melodia te uiti cat e ora, si dupa cauti pe net ce melodie a fost la ora aia, cam toate posturile de radio mai importante au o lista cu ora si ce a fost la ora respectiva.

| superpissy40 explică (pentru Яiko):

Cred ca atunci cand am auzit canta o femeie si un barbat laughing dar mai mult se auzea vocea barbatului