| biliuzz a întrebat:

Am auzit ca cei de la Mandinga vor sa reprezinte Romania la Eurovision cu piesa "Zaleila". e adevarat?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Uite sunt si ei aici http://www.tvr.ro/files/110514.pdf

3 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Ieri s-au desfacut plicurile cu melodiile participante.Din ce am inteles au fost in jur de 150 de inscrisi. Oricum s-ar putea sa fie ultimul an din cauza tampitilor de la TVR care numai vor sa aloce fonduri pentru concursul Eurovision...In fine.Sa iti raspund la intrebare.Da.Asa am inteles si eu desi mi se pare ciudat, ca o melodie nu trebuie promovata inainte.sau ma insel eu.In fine...

| CautNume a răspuns:

Sunt 150 de melodii din care se vor alege (maxim 17 cred) din care se va vota pe 10 martie cea care sa reprezinte Romania si prin acele 150 se zice ca sunt si ei

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Da este adevarat, am auzit si eu acest lucru!
E destul de draguta piesa, nu vad de ce nu ar avea sanse!
Decat traistariu, care altceva decat sa plagieze si sa comenteze despre altii nu stie, cred ca e mult mai ok asta!