| Raluka133 a întrebat:

HEy!
voi cine ati vrea sa reprezinte Romania in 2013 la eurovision
si
Cum vi s-a parut anul asta Mandinga la eurovision

Răspuns Câştigător
| Dan1ella a răspuns:

Anul acesta am fost praf la eurovision! mie nu mi-a placut deloc! as vrea sa mearga Andra sau baiatul acela care a fost la romanii au talent ce era spalator de masini...

5 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Mie mi-ar placea sa ne reprezinte:
Inna, Smiley, Alexandra Stan, Andra.
Mandinga mi s-a parut superba!
Elena a cantat extraordinar!
Asta este doar parerea mea!
Bafta! happy

| ElectricChapel a răspuns:

Nu stiu. Mi-ar place sa o vedem pe Anda Adam sau pe Lora, pe Smiley, pe Keo (ca il iubesc nordicii big grin), Inna. Eu zic ca ar trebui sa mearga un artist implicat intr-un proiect international, sa fie cunoscut, sa cante bine, iar melodia sa fie originala. Bineinteles, showul pe masura

| NakedLove a răspuns:

In 2013 as vrea ca Romania sa fie reprezentata de Andra, este o cantareata foarte buna, talentata.Mandinga nu mi s-a parut prea buna.Sincer.Mie una nu mi-a placut happy.

| Alexandru_Buraga_1995 a răspuns:

Mandinga a fost super la eurovision pana la urma locul 12 din 42 nu e rau de loc

| dariusucluj a răspuns:

Mi s-a parut frumos si as vrea ca antonia sa ne reprezinte la eurovision 2013