| RockForever99 a întrebat:

Am auzit ca justin bieber o sa vina in romania pentru a da mancare orfanilor.adevarat sa fals?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2209 a răspuns:

Dap.se zvonea ca vine :-D Insa :-(( cum muulti dintre romani sunt ...nu cont :-J S-a certat cu producatorii de aici si nu mai vine insa el o sa faca in primavara un tur al europei ( pe 9 aprilie e in Italia am eu o pr acolo...) Asa ca nu sunt sanse mari sa vina

In schimb partea bine e ca at cand o sa faca concert :-X a zis ca o sa fie cel mai tare si mai frumos concert :-X Cu lasere si reflectoare si fiecare spectator o sa primeasca o pereche de ochelari 3D deoarevce vor fii si efecte :-X eu sper sa vina :-X

daca vrei poti lua id meu sa mai vb despre el... sper ca ti-am fost de ajutor ( id: ale_love_jb)

fundita?:-X

16 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Aha acum ne face si saraci...happy

| mihaela0205 a răspuns:

Pai iti dau un site mai jos, dar oricum din partea mea sa vina, nu ma incalzeste cu nimic ca vine el in Romania.
http://www.bestmusic.ro/......86327.html

| adi4ever a răspuns:

Vine sa isi de-a singur de mancare

| FreakyFred a răspuns:

La cat de penibil e, ar trebui sa ii dam noi de mancare, asa din mila pentru oamenii inferiori noua... dar ma rog, nu suntem chiar asa de prosti sa dam mancare unui nimeni-pe-lume ca el...
@diana97, logic ca iubeste copii, doar este unul dintre ei.
P. S: sa curga cu stupizi! laughing

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu am auzit ca va veni in tara de mila orfanilor dar nu stiu sigur.

| sweettyyyy a răspuns:

Da va veni in Romania, pentru a ajuta orfani!

| Dragotta a răspuns:

Vine in Romania din pacate

| olly13 a răspuns:

Lingau ala paros si jegos sa dea mancare la orfani care la *** vine in Romania sa kante ma pis pe el

| DaVyDuTzUBăă a răspuns:

Da o sa vina au anuntat la tv

| Dudă a răspuns:

Da, şi după aia se ocupă şi de încălzirea globală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olly si ce? te manca sub limba...asa am inteles da vine in Romania in primavara la bucuresti si cred ca merg si eu in sectia VIP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca e adevarat sau fals camci nu stiu dar cred ca e adevarat.

| diana97_7123 a răspuns:

Este adevarat el iubeste copii

| ale_8493 a răspuns:

Cred ca va veni dar nu sunt sigura
daca aflu mai mult te anunt... sorry ca n-am mai mult detalii, dar stii nu ma informez.

| MolLy92 a răspuns:

Uite.eu sunt fan justin biber si nu o sa vina nici o data in Romania pentru a da manacare orfanilor...dec este fals

| Talean2000 a răspuns:

Adevarat