| ParanoidKidu a întrebat:

N-aţi vrea ca la anul în loc să vină Justin Bieber în România(aşa am auzit) să vină Evanescence♥?

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Sau Epica
Sau Rammstein
Sau Draconian
Sau sau sau numai putoiu´ala sa nu vina.

Daca are cineva de gand sa facem un asasinat ma anuntati si pe mine va rog, pot face rost de niste pistoale cu amortizor si pot obtine informatii de baza.

PS.
Nu Glumesc!

8 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Orice trupa de metal e mai buna decat Bieber. Eu sincer prefer sa vina Behemoth/Dimmu/Rammstein inca o data.

| adi4ever a răspuns:

Ba da as vrea din toata inima sa vina Justin Bieber. Impreuna cu niste prieteni ne strangem bani de pe acum sa ne cumparam fiecare cate 1-2 Kg de cartofi, rosii, castraveti si ceapa sa-i dam in mecla aia de poponar si sa facem o salata a la ''I ♥ Bieber''

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Evanescence the best! Cred ca ar trebui sa faca un turneu impreuna cu Nightwish!:X:Xbig grin

| Trinitas a răspuns:

Eu as vrea sa vina amandoi. Pentru un bilet la Evanescence as face orice, iar in legatura cu Justin Bieber, au inceput sa mi se cam strice rosiile, deci ar trebui sa vina mai repede.

| vladdd16 a răspuns:

Justin Bieber vine in Romania? Cand? Si la ce hotel va sta?

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Asa ca un fel de cadou chiar as vrea sa vina Evanescence in loc de biberonu ala. Adica orice trupa de rock e mult mai buna ca ala.

| ArtisticWorld a răspuns:

Orice dar nu Biberon.

| Karolinex3 a răspuns:

Ba da! I love Evanescenne