| otyboty a întrebat:

Am auzit că selena gomez este impotriva lui demi lovato
este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Deeutza_8515 a răspuns:

Da este adevarat, din pacate!

8 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nu cred Poate Miley thinking

| Giuly_3112 a răspuns:

Deea chiar nu este adevarat ele sunt cele mai bune prietene ele doua le urasc (selena si demi sunt cele mai bune prietene) ele doua le urasc pe miley cyrus chiar daca in poze apare cu ele pe net dar se urasc de MOARTE au scris pe twitter

| portocalăăă a răspuns:

Da! Pentru ca Demi petrece mult timp cu iubitu' ei, Joe, iar Selena nu se simte bine sa stea in compania fostului ei iubit, Nick Jonas. Din acesta cauza, Selena si Demi s-au certat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are asta cu tine? Isi fac doar publicitate negativa care atrage atentiawinking ...nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu is cele mai bune prieetene de pe planeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mailey nu e prietena cu demi si selena.

| colorixsmile a răspuns:

Nu miley