| otyboty a întrebat:

Am auzit ca vedetta de la filmul twilight adica robert patiison a declarat ca este cu kristen steward

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Da.Este adevarat.Amandoi au declarat asta.

9 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Intrebarea?
daca nu ai o intrebare dc comentezi?

| Deeutza_8515 a răspuns:

Da este adevaratlove struck

| virusel a răspuns:

Actorul britanic Robert Pattinson, interpretul vampirului Edward Cullen din franciza "Amurg", a recunoscut, după multe luni de intense speculaţii în presa internaţională, că are o relaţie cu colega sa din această serie, actriţa Kristen Stewart, interpreta personajului Bella.

| Maia a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/......pattinson/

Cate se zvonesc in presa 8-|!^__^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BULLSHIT! FUCKING BULLSHIT! NO REALLY ----------> BULLSHIT! nici unul nu a declarat nimic direct pentru cultura voastra.presa scrie numai tampenii. feriti-va de revista OK magazine si de articolele si despre cei 2 ca sunt toate BULLSHIT! atat va spun... aa. si nu numai OK! multe reviste spun numai prostii sa le vanda oh go on give me a break

| dailydaisy07 a răspuns:

Super

| Elena_9796 a răspuns:

Eu una chiar habar nu am ce sa zic! kris nu e cu ala michael sau ceva de genu?laughing in fine. daca aveti interviu dati mi si mie prin mesajbig grin ca ii ador ^_^ love struck si chiar m`as bucura sa fie un cuplu. dar. putin probabil. poate au declarat doar sa scape de toate alea.

| otyboty explică:

Doi care au raspuns pot fi castigatori.

| otyboty explică:

Ladyinblue: esti buna pentru castigat
emy1997:da, si eu sunt uimita
crazygirlyo: nu este obligatoriu sa ai o intrebare
virusel: esti bun(buna)pentru castigat
Black: multumesc pentru site
Bella Bambina: nici macar nu stii cum ii cheama... in fine
multumesc tuturor
acum m-am decis sa aleg castigatorul: Ladyinblue