| raallux a întrebat:

Am auzit la radio o melodie care avea refrenul ceva gen:ăăăăăăă ăăă, si era un barbat barbat cu voce groasa.doar asa era refrenul..heelp!

5 răspunsuri:
| SuciuFlo a răspuns:

Mai multe detalii?

| raallux explică (pentru SuciuFlo):

Se auzea doar asa.un lalait gros.nu am mai multe detalii

| SuciuFlo a răspuns (pentru raallux):

Imi pare rau, dar la radio multe melodii se aseamana cu un lalait

| ChristianXLX a răspuns:

Help me lose my mind (mazde remix) cred ca de asta vorbesti daca nu e ma anunti

| raallux explică:

Au pus ăștia de la radio refrenul acestei piese de 10 ori la rand. într un fel erau niște versuri care nu se înțelegeau pentru ca erau deformate și sunau asa ca un ăăă