| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit o melodie,cred ca e ceva din refren cu "you are my heart". apoi un "no no no no". Stiu ca nu am prea multe detalii. e o melodie cred ca noua[cativa ani maxim], cantata de o tipa si are o coloana sonora buna.

3 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Inna-J'adore

| Unec a răspuns:

Tipa era romanca sau nu? E mai trista, mai lenta, mai dinamica? Intreb sa stim daca gasim ceva si nu corespunde descrierii, sa nu-ti mai aratam degeaba. Incearca sa-ti amintesti mai multe versuri, daca le scrii pe google si dai search, eventual si un "lyrics/versuri" la sfarsit, iti gaseste melodia. dupa doar "you are my heart" eu am gasit doar de la Lara Fabian, dar nu-l urmeaza niciun"nonono". Mai gadeste-te la versuri si scriele pe goolge acolo la search. Daca-ti mai amintesti versuri si tot nu gasesti sa mai scrii aici ce-ti amintesti, daca vrei :-?
Asta o gasi eu:
http://www.youtube.com/watch?v=SDuUAfc3iyw

| Unec a răspuns (pentru Unec):

*"scrie-le", am omis cratima big grin