| sunset a întrebat:

Buna!
Am auzit o melodie, nu stiu unde, cred ca este pe coloana sonora a unui film sau nu stiu. Voua va suna cunoscute versurile astea: Will be forever, never and ever...( sunt cantate cu un accent destul de grav, si este o pauza de cativa timpi intre will be forever si restul.- este o melodie mai trista)?
Daca da, puteti sa imi spuneti si mie unde o gasesc, ca am cautat peste tot.
Va multumesc mult! Fundita!

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Lee Ann Womack - Never, Ever and Forever
http://www.youtube.com/watch?v=kCH5DWAI7wI
Asta? :)

2 răspunsuri:
| sunset explică:

Nu nu este asta, cea de care zic eu este mai,, agitata'' (daca pot folosi termenul asta)
Chiar nu stiu...

| Rus_8917 a răspuns:

Justin bieber- never say never rolling on the floor