| Psycho a întrebat:

Am bilet de vanzare la concertul HAGGARD din Bistrita, de pe 14 august[la festivalul medieval]. E cineva interesat? Eu l-am cumparat in decembrie, cand era 40 de RON.Acum s-a scumpit. Dar eu il vand cu cat l-am cumparat. Pentru ca merg altundeva... E cineva interesat sa-l cumpere?

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Aha aha...rămâi tu cu biletu laughing
Aşa îţi trebuie dacă îţi iei bilete cu 10000 de ani înainte. Ţi'am zis tu, vorbeşte cu piha laughing

| Psycho explică:

Taci din gura paula waiting ca gasesc eu cui sa-l vad.prostoka laughing nu vorbesc cu piha nici de-mi dai bani. ce sa vorbesc eu cu aia? raised eyebrows

anonimule, ideea era ca nu caut sa fac profit.ci doar sa recuperez banii care i-am dat pe el.nu cred ca e problema ta cu cat l-am luat sau cat e acum.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cat este acum? si il vinzi cu 5-10 lei mai ieftin decat pretul actual smugsmug