| Pinkaadiction a întrebat:

Hei! Am un bilet la concertul Lady Gaga de pe 16 august. Si vreau neaparat sa-l vand ca eu nu mai pot merge la concert. Am pus anunturi pe mai multe site-uri dar nu reusesc sa-l vand? Ce pot face? Daca este cineva interesat il rog sa ma contacteze sau daca are idei cum sa vand biletul. Multumesc

6 răspunsuri:
| FallenHero93 a răspuns:

Sunt interesata eu de bilet, la ce pret il dai si in ce zona e?

| madan a răspuns (pentru FallenHero93):

Vand 2 bilete la Inel 1 Sector 102 cu 250 lei buc( eu am dat 325 lei pe 1). daca esti interesat 0768551902 sau fragrances09@yahoo.com

| Pinkaadiction explică (pentru FallenHero93):

E in zona Gazon A... si pretul este de 290 lei negociabil.

| FlaviuSSSOOO a răspuns:

In ce zona ai biletul?

| madan a răspuns (pentru FlaviuSSSOOO):

Am eu 2 bilete la Inel 1 Sector 102 cu 250 lei buc( eu am dat 325 lei pe 1). daca esti interesat 0768551902 sau fragrances09@yahoo.com

| Pinkaadiction explică (pentru FlaviuSSSOOO):

In zona Gazon A