| Pinkaadiction a întrebat:

Vand un bilet la concertul Lady Gaga de pe National Arena din data de 16 august in zona Gazon A. ( L'am cumparat si nu mai vreau sa merg) pretul va fi mai ieftin ca sa-l vand mai repede. l-am cumparat cu 345 lei ...il vand cu 300 lei... Persoanele interesate sunt rugate sa ma contacteze pe mail.. happy

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mai rapid ca la mica publicitate ar fi sa postezi niste anunturi prin fata vreunui club, la gara, la vreo firma cu mult personal, sau un supermarket, ori la mall.Lasi nr. de telef si astepti.Bafta!