| SarcasticallyPunished a întrebat:

Am crezut ca muzica buna a murit de ceva vreme. Coldplay a reinviat-o insa. Incredibila melodia ce abia au scos-o :

http://www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Melodia e buna, dar e o chestie mai delicata cu Coldplay.Inainte parca erau mai buni, melodiile insemnau mai mult decat acum.Asculta Daylight, Fix You si ai sa iti dai seama de ce.Parca prea s-au dat cu Mylo Xyloto pe indie-rock, si prea putina chitara, prea mult pian.Si in Paradise abia se atinge chitara pe la final.Dar,da, Coldplay inca face parte din categoria muzica buna, dar a devenit prea soft sound-ul lor recent.Asta e pop bun,si atat.Dar, recunosc, melodia imi da o stare de bine.

3 răspunsuri:
| mickeye a răspuns:

Muzica bună n-a murit. Dar a murit inteligența românilor și nu numai. Pentru că există tâmpiți care spun că Inna, Alex Mica, Alexandra Stan fac muzică bună, iar Coldplay, Depeche mode și alte trupe d-astea de care ei n-au auzit sunt de cacao.

| ale1710 a răspuns:

Da...e super.mai e si coldplay ft. rihanna- princess of china

Răspuns utilizator avertizat