| anonim_4396 a întrebat:

Versuri facute de un prieten ce parere aveti?

o poveste de dragoste as vrea sa va povestesc e vorba de doi indragostit care se iubesc ei au
format sunt un cuplu perfect care povestea lor a ajuns pana sus la cer.
Lumea era invidioasa caci era cuplul perfect, cuplul de piatra, cuplul care nu putea fi distrus
niciodata pana cand fata s-a plictisit de baiatul care o alinta de baiatul care-i spunea
te iubesc papusa mea.In pragul departirii baiatul ii spunea cat de mult o iubeste si ca nu
isi vede viata fara ea dar fata mereu il evita reprosandui pleaca din viata mea si refati viata cu altcineva.
baiatul a cazut in al lui abis a urlat catre cer si a zis doamne ajuta-ma sa trec peste
aceasta despartire sa-mi creez un nou caracter un caracter fier dar dumnezeu nu la ascultat
baiatul s-a dus in padure in nestirea nimanui si sa sinucizi cu poza ei si cu un mesaj de adio
in mana lui in care scria "Te iubesc vei fi mereu in inima mea chiar daca eu am plecat sa stii
ca sunt mereu aproape de tine chiar daca ne-am despartit a-m sa am grija de tine de acol din
cer de unde sunt am devin ingerul tau protector care te va apara de tot ce este rau"A mai trecut
un timp si fata s-a saturat de bataile si certurile cu noul baiat si mana pe telefon a pus
si l-a sunat pe fostul baiat carei mereu ii spunea te iubesc papusa mea.Prea tarziu pentru
ea caci baiatul care o iubea sa sinucis dar nu ea a aflat abia peste 2 saptamani a primit
vestea de cel mai prieten pe care el in avea care suna cam asa: afla ca fostul tau iubit
sa sinuciz pentru ca voi doi v-ati despartit Atunci fata sa sinuciz si ea...Dar stati stai ca
povestea nu s-a terminat e doar prima parte din ce am avut de exprimat. Povestea va continua

scuzati greselile

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Spune-i prietenului tau, sau oricine ar fi penalu' care a scris asa ceva, ca e terci si sfatuieste-l sa se ascunda intr-o pestera; asa versuri sunt jenante, daca le scrii avand mai mult de 8 ani, mi-e sila de sub-mediocritati de genul.

| TeoPT a răspuns:

Pe bune? rolling eyes Cât de reduși mintal sunt unii dintre voi?

| Wøodenpints a răspuns:

Am citit doar primele 4 rânduri. Versuri de manele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea sunt bune cand vrei sa faci trollinghee hee
dar s-ar putea sa faci trolling-ul de ras.