| hecamefrommetalland a întrebat:

Am nevoie de insotitor sa merg la un concert? Sunt momentan minor.

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

Am mai auzit unii straini spunand ca nu pot merge la unele concerte din cauza varstei inainte, dar din cate stiu, la romani nu-i cazul, deci, cat timp e in Romania, ar trebui sa poti merge fara probleme

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Depinde de concert. Interesează-te

| bloodyhell a răspuns:

Depinde de concert si de locul in care este concertul.sunt pub-uri unde daca nu ai peste 18 ani nu te lasa sa intri si daca e vreun concert in acel loc nu poti intra nici la concert.mi s-a mai intamplat sa mi se ceara buletinul cand doream sa-mi cumpar ceva de baut.

| RockNbeer a răspuns:

Nu,nu-ti trebuie

| fadnox a răspuns:

Nu, mai degraba de aprobare de acasa