| Elisei100 a întrebat:

Am nevoie de niste versuri pentru un disstrack unui prieten, el are parul creț, e înalt și se crede cel mai frumos om,
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si tu esti invidios pe el?

| Elisei100 explică (pentru Violleta2022):

Nu nu, sunt doar că ne facem disstrack unui altuia, daca nu știi despre ce este vorba nu te mai băga aiurea zic și eu,
Că nu-s chiar așa de urat încât să fiu invidios pe el, dar na adevărul e că el cam exagerează k idee, nu am de ce sa fiu invidios pe el mă mulțumesc cu ce amlaughing k idee

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elisei100):

Ce inseamna astea:
"disstrack"
"k ideea"?

| Elisei100 explică (pentru Violleta2022):

E clar ai 12 ani in pui mei, las-o așa mai bine nu mai comentai smr?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elisei100):

Analfabet?

| JhonDoue a răspuns:

Salut, poti sa vezi pe site-ul acest melodii cu versuri trap si te poti inspira de aici https://eversuri.com/VERSURI/tag/trap/

| JhonDoue a răspuns:

Salut, mai poti sa vezi pe site-ul acesta melodii cu versuri trap si te poti inspira de aici https://versurio.com/versuri/tag/trap/ apesi aici pe link si mai multe melodii de unde poti sa vezi versurile.