| Strepix a întrebat:

Am o boxa WSTER WS-A9. Ascult melodii de pe ea cu cardul microsd de 4gb. Am formatat cardul si am pus doar melodii pe el, dar boxa nu le citeste pe toate, din cele 90 de melodii, doar 30 le reda. Cardul e bun si boxa la fel, adica asa mai facea si pe alte boxe / carduri. Pot face cumva cardul sa fie doar pentru muzica, sau orice numai sa citeasca toate melodiile?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cela 90 de piese sunt toate format mp3? Fa teste cu mai multe fisiere, poate iti dai seama de ce ar putea refuza redarea lor de pe card.

| Strepix explică (pentru dannyel86):

Da, sunt toate mp3. Am rezolvat, am redenumit fisierele.winking

| dannyel86 a răspuns (pentru Strepix):

Super! Ma bucur ca te-ai descurcat! happy