| Domino2018 a întrebat:

Salut, am un microSD de 2 Gb nou, cand pun muzica pe el (120 melodii) imi apar decat 9 fisiere cu muzica restul de 111 sunt foldere cu denumirea UUUUUUUU uuuu, binenteles ca nu perg ascultate decat cele 9 fisiere, am formatat cardul in FAT32 aceiasi poveste se repeta, mentionez ca un alt card merge fara probleme in acelasi cititor.
Ce credeti este cardul de vina sau eu am vreun pui de virus? dar de ce pe alte carduri nu face la fel ca pe acesta nou?

1 răspuns:
| Gunoi a răspuns:

E cardul e posibil să fie un virus sau un malware scanează cardul cu un antivirus și Malwarebytes