| RecycleBin a întrebat:

am descarcat mp3 cutter. vreau sa scurtez o melodie, dar daca o salvez, imi ramane si melodia lunga, cea care nu a fost scurtata? merci mult:*

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Da...pentru ca de fiecare data dupa ce o scurtezi iti cere sa o salvezi sub un nume. Pune unul diferit si fara prea multe caractere pentru ca daca vei dori sa o folosesti ca ton de apel, telef s-ar putea sa nu recunoasca atatea. Papa

3 răspunsuri:
| Teo_6515 a răspuns:

Daca vrei sa-ti ramana si melodia originala, dupa ce ai scurtat melodia, o salvezi cu un nume putin diferit. Schimbi o litera, un punct in plus, orice. Si iti raman amandoua.

| motzata a răspuns:

Trebuie s-o salvezi cu un nume diferit ...adica poti lasa acelasi nume adaugand o alta literawinking

| Emy_2456 a răspuns:

Nu stiu dar poti sa faci copy-paste si scurtezi numai copia...winking thumbs up