| dragutzyka29 a întrebat:

In dimineata asta mi-am descarcat programul Free MP3 WMA Cutter pentru taiat bucati de melodii. Mi-am selectat care parte din melodie o vreau si cand trebuia sa o salvez in computer ca sa pot s-o pun pe telefon nu merge. Ma-m uitat pe intermet si trebuie sa-mi apara save as dar mie nu-mi apare. Ce pot sa fac ca sa salvez bucatile de melodii? Funda, Plz urgent.

1 răspuns:
| Соlorful a răspuns:

Eu folosesc AIV MP3 Cutter si n-am avut niciodata probleme cu elwinking
incearca-l.happy wave