| anonim_4396 a întrebat:

Ce are toata lumea cu Justin Bieber? Adica, eu il ascult si nu mi se pare ciudat. Si cu 1D? De ce spun toti ca sunt gay? Si la Bieber la fel. Adica pe bune mie mi se pare dragut Justin si era si mai dragut cand era impreuna cu Selena dar pacat ca s-au despartit. Va rog sa-mi spuneti de ce toata lumea este cum este legat de Justin!

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Sunt invidiosi pe el.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De ce sa fiu invidioasa pe Justin Bieber? E un simplu penibil, fara talent ce incearca sa cante niste melodii de doi bani, dar in final tot ce face el se poate numi jeg.
Acelasi lucru fac si ce-i de care ai spus mai sus.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ca sa nu injur pe aici(oricum nu pot) JB canta muzica mult prea comerciala si fara o consistenta lirica acceptabila.Muzica adolescentina...

| anonimus20 a răspuns:

Pentru ca asa sunt! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii oameni trăiesc degeaba pe planeta asta.

| Indestructible a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord. Dar ce legătură are răspunsul tău cu întrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Indestructible):

Are. Păi pe lângă faptul că este o situaţie tristă faptul că oameni precum bieber, selena sau direcţionaţii pot să prostească mase atât de mari de oameni, pot spăla creiere, cei care se lasă manipulaţi, ne întreabă pe noi, de ce oare nu ne lăsăm prostiţi şi controlaţi de toţi dobitocii, înghiţind orice rahat ne este dat.

| Ƨirenia a răspuns:

Nu stiu.
Pentru mine nici nu exista jb. N-ar trebui sa existe pentru cei care nu-l plac.