| LexieD a întrebat:

Heii TPU!:d
Multi imi spun ca sunt ciudata, nebuna pentru caascult muzica rock dar din cand in cand mai ascult melodii noi de la Justin Bieber sau Selena, Demi, Taylor Swift, etc... mie nu mi se pare ceva ciudat adica doar imi plac 2 genuri de muzica. Dar toata lumea devine obsedata de chestia asta ca rockeri asculta doar rock si poperi doar pop...
Voi ce credeti?
Funda si voturilove struck

Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Eu cred ca esti ok si nu ar trebui sa iti faci atatea griji de ce zic altii.E de apreciat ca stii ce vrei si ce iti place.Pe bune acum fapul ca cineva iti zice ce sa asculti e chiar o prostie, adica fratee daca tu simti sa asculti ceva ce conteaza ce parere au restul despre melodie. Sfatul meu e sa nu dai importanta tuturor oamenilor! Chiar nu e nimic ciudat. Ca sa nu te considere lumea incult d p d v muzical cred ca nu ajunge sa asc cateva mel din fiecare gen...e mai mult de atat. Acum si aici e vb de ce iti place si ca sa asculti muzica de toate genurile doar sa nu pari cidata asta ar fi ciudatlaughingsincer.Cred ca e f bine cum esti!
HAVE NICE DAY -BON JOVI spune-le sa asc astalaughing))

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Mi se pare un căcat ce se spune. Oamenii care ascultă un singur gen de muzică sunt din perspectiva mea, nişte oameni inculţi din punct de vedere muzical.Dar mi se pare un căcat şi ceea ce faci, pentru că un gen de muzică atât de complex şi nemărginit de minunat nu trebuie combinat cu comercialităţi de cea mai joasă speţă. Spun da unui Rap foarte bun, unui Jazz, muzică clasică eu ştiu, dar Justina şi alte idioţenii de genu' nu.
Sayonara!

| AmyXx a răspuns:

Fiecare are dreptul sa asculte ce vrea. Si eu ascult rock si multi imi zic "satanista", "nebuna" etc., deci te inteleg. Dar le zic ca decat sa ascult Guta sau Florin Salam mai bine ascult "muzica de nebuni".