| Flavius_3373 a întrebat:

Am o intrebare si astept un raspuns cat mai repede.este o melodie care incepe cu ta da da ta da ta da si refrenul e si el tot asa.nu stiu cine canta melodia ca sa nu mai vorbesc cum se numeste.stiu ca o canta o femeie.si piesa a fost populara prin anii 1999-2002-2003 nu stiu exact. e data si acum la radio dar nu reusesc nici cum sa aflu cine o canta. ultima data cand am auzit-o a fost luni dimineata dar nu stiu la ce canal de radio...nici macar versuri nu stiu.stiu doar ca o da pe magic fm destul de mult si in refren si nu doar in el e ta ta ta da da da.ma puteti ajuta? nu de alta dar imi place la nebunie piesa.multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tu fredoneaza acolo ca noi cautam big grin

| xxx1 a răspuns:

Uita-te poate e andreea banica-incredere

| xxx1 a răspuns:

Uita-te poate e andeea banica-incredere

| Flavius_3373 explică:

Mai degraba e tu tu du du tu tu du du...de fapt asa suna refrenul dar va rog sa mi spuneti

| Flavius_3373 explică:

Tocmai asta e ca dupa melodia a fost difuzata andreea banica incredereoricum am gasit piesa cu doar tu tu du du tu tu du du.susane vega feat D.N.A - tom's diner. uitati-va sa vedeti sigur o stiti