| Formatia a întrebat:

Am o mare rugaminte cum sa fac sa cresc vizionarile la videoclipuri pe yutoube!

4 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

Pune videoclipul aici. sau pe facebook sau pe alte site-uri happy

| CautNume a răspuns (pentru lulalica):

Da, cum sa nu faca asta ca doar TPU e un site pentru reclame, nu? straight face

| OOOLEOOO a răspuns (pentru CautNume):

Nu trebuie sa-ti faci reclama, doar ceri pareri si asa in acelasi timp faci rost de sfaturi si vizualizari ^^

| lulalica a răspuns (pentru CautNume):

Eeeee. nu e site pentru reclame, poate sa ceara pareri pur si simpluhappy