| stclx2 a întrebat:

Am o problema! Cand dau ADD DIR la winamp si selectez folderul cu muzica( acest folder avand in el mai multe foldere spre exemplu Hip-Hop, Disco, Pop) nu intra nimic. pe de alta parte daca selectez subfolderul ( spre exemplu Pop) mergebig grin. Insa inainte imi mergea si cand alegeam folderul cu toata muzica.

P. S am ultima versiune de winamp crying va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| kappi a răspuns:

Practic iti explic eu ce trebuie sa faci daca ma suni si da-mi si mie funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuir sa selectezi melodiile care le vrei nu merge sa selectezi folderele