| mariusflorin90 a întrebat:

Salut tpu...am o problema la winamp, cand dau sa intru in winamp imi intra normal fara probleme insa daca doresc sa adaug muzica in lista, spre exemplu selectez partitia "D" si imi apare un mesaj de tip "please insert a disc in F" adica F fiind DVD-RW insa nu am idee cum sa fac sa nu imi mai apara asa ceva. numai la winamp vad ca zice asa dar in rest nu apare la alte softuri de gen music playere...am incercat sa pun din nou winamp sa il dezinstalez si sa il instalez din nou dar tot nimic, care ma poate ajuta? :-(

5 răspunsuri:
| mariusflorin90 explică:

Am pus acum ceva mai inainte si aimp3, la asta nu da acea ciudata eroare ca sa zic asa thinking

| alexblack00 a răspuns (pentru mariusflorin90):

Nu da nici o eroare si functioneaza super bine

| alexblack00 a răspuns (pentru mariusflorin90):

Iti merge?

| mariusflorin90 explică (pentru alexblack00):

Daa, merge...iar eraoarea in legatura cu winamp-ul sta in felul urmator: eu tocmai ce recuperasem niste muzica de pe doua dvd-uri ceva mai deteriorate si am folosit bad copy pro si nah eu mai scoteam dvd-ul din dvd-rw fara sa astept deoareceerau unele fisiere care nu se puteau copia...ca sa scap de acea eroare a trebuit ca sa introduc dvd-ul cu muzica in dvd-rw si apoi sa elimin muzica din lista de winamp dupa care am introdus inapoi muzica din ''D'' in lista la winamp si nu mi-a mai aparut acel mesaj ca sa introduc nu stiu ce disc in ''F'' :-D