| Costin_Tiberiu_1996 a întrebat:

Am o problema! In urma cu un an mia-m luat un MP4 player cu casti cu tot,dupa un timp mi s-a stricat o casca iar la scurt timp cealalta, asa ca mi-am luat un nou set de casti crezand ca e vina lor dar dupa vreo sase luni de functionare perfecta mi s-a stricat casca stanga(Ambele seturi de casti le-am folosit si la pc si la mp4).Care e problema si cum o pot rezolva.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cumpără o pereche de căşti mai bune calitativ. Este singura problemă.

| florind12 a răspuns:

Exista o problema la conectivitate daca firul este sugit in stanga si in dreapta, firul se pupe! eu zic ca ar trebui sa ai casti dotate bine in fir asta e problema!
FUNDA!