| claudiu996 a întrebat:

Am o problema, si una camd mare pentru mine si deloc mare pentru voi, infine sa trecem la subiect:
Eu as vrea sa-mi fac un post radio am facut aproape tot doar ca nu mi se conecteaza si nu stiu sa fac sit sa pun radioul pe net, si as vrea pentru toti care stiti sa ma ajutati de vreti adresa de mess : ivaszukvasile@yahoo.com
sau de nu merge cabinamea@yahoo.com dar mai degraba intru pe ivaszukvasile@yahoo.com, de fapt doar pe el intru si daca ma puteti ajuta sa intrati la mine pe sit www.radiofnuhause.webbi.ro pe stiri!
MULTUMESC PENTRU ATENTIA ACORDATA

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Mai multe detalii! de ex. cu ce program ti-ai facut radio! ce calculator ai la config. ca si asta conteaza! sau poti trimite un e-mail aici pentru mai multe detalii! http://servicecalculatoarelaptopuri.webs.com/