| NicusorYo a întrebat:

Am un post de radio si site pe: http://radiodance2011.webs.com/index.htm am bagat concact, membri si un pingbox adica cand is pe mess aia vad si pot sa imi scrie de pe site, dar vreau sa pun si radioul l-am pus dar am gresit ceva si nu mai stiu cum sa il pun, daca doriti sa ma ajutati descarcati team viewer 6 si add:nicusor_yo31. Plzz funda;)repede, mss, dar daca nu stiti mai bine nu intrati asa, sa il stricati:))

1 răspuns:
| C0nflic7 a răspuns:

Numele radioului
genul radioului

le completezi tu...succes,cum ai pus si chestia aia cu messu poti sa pui si radioul