| ihacoswhy a întrebat:

Am o voce groaznica dar am ureche muzicala si stiu sa cant notele dar vocea mea e oribila si as vrea s-o am macar ca a lui selena gomezcrying dar cum?

4 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Ce viaţă tristă ai...

| Wøodenpints a răspuns:

Care-i diferenţa între o voce groaznică şi Selena gomez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este oribilă, felicitări, înseamnă că deja vocea ta este ca cea a Selenei Gomez.

| Smillee a răspuns:

Buna pai daca ai o voce groaznica cred ca nu vei mai avea o voce ca a seleni gomez dar daca ai ureche muzicala cred ca vei putea sa devii vest-a doar prin munca bafta.