| OnlyTheScript a întrebat:

Sunt fata si am 13 ani. Am ureche muzicala dar nu prea stiu daca am voce. Am vocea subtire dar eu cant in fiecare zi ( mai ales melodiile Violettei) si as vrea sa am si eu vocea ei, sa cant calumea big grin... Nu vreau sa iau lectii de canto deoarece nu prea am posibilitatea sa fac asta happy. va rog sa ma ajutati si pe mine..cum sa fac sa am vocea "lucrata", sa cant frumos, sa pot ridica vocea la cele mai inalte sunete happy.dau fundita happy

1 răspuns:
| tomi10 a răspuns:

Buna te inteleg uite: te poti duce la palatul copiilor acolo este gratis 100% inteleg situatia acolo daca te duci o sa ti se schimbe si starea o sa te distrezi o sa ai spectacole pana cand o sa ajungi mai sus. te pup nu te lasa pentru nimic du-te cu capul in sus nu te lasa de nimeni pacalita lumea este rea :*