| Bianca_4346 a întrebat:

Am ramas inmarmurita cand am auzit melodia asta...este superba...
http://www.youtube.com/watch?v=UxRbOkAMDRw pacat ca e vorba de niste ochi albastrii...eu ii am caprui inchis.:(Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Vir2k a răspuns:

Romantica happy nu plange cand o ascultiwinking

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place mult mel asta love struckAm auzit-o si eu acum cateva zile de la o prietena.happyE o mel foarte frumoasa happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E super love strucklove strucklove strucklove struck

| pepe a răspuns:

Este frumoasa si sentimentala.

| Bianca_4346 explică:

Ma bucur ca iti place...eu vroiam o mel si din greseala am luat-o pe asta
dar e superba

| Bianca_4346 explică:

Nu vir2k, nu o s plang...doar o sa bocesclaughing glumeam...imi dau lacrimile pentru ca e prea sentimentala...happy

| Bianca_4346 explică:

Ms baieti pentru mel cu ochi caprui...big grin

| Ellena a răspuns:

Doamne cat de frumoasa poate fi, mi-e chiar imi place...
am ochii albastriblushing...
merci pentru ca ai pus o si aicibig grin

| Vir2k a răspuns:

@Bianca de acordwinking feel free to listen & dream about

| antonemarian a răspuns:

Cateva cuvinte. A fost si este inca frumoasa.

| Antrax a răspuns:

E superba melodia.

| ioanaa a răspuns:

Chiar e o melodie interesanta, iar versurile sunt foarte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Odă ochilor tăi, de la mine pentru tine!
Și ce dacă ai ochii căprui, dedicație de la mine.
Să fii fericită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite una si cu ochi caprui
http://www.youtube.com/watch?v=_SP60n9v2YM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bianca - pentru ca sunt dragut, iti dau un link la o melodie cu si despre ochi caprui.
http://video.google.com/videosearch?q=brown+eyed+girl&emb=0&aq=f#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere, oricand altadata.

| REMiXDJ a răspuns:

Da, e o melodie super. ceva asemanator cu ochi albastri ai si aici :
http://www.imeem.com/people/j-7UgA/music/GcnOmvvb/bzn-blue-eyesmp3/

cu simpatie,
DAN

Răspuns utilizator avertizat
| razburtyk19 a răspuns:

Buna! chiar e frumos e prima data cand o aud, oricm mersi pentru ea... app daca vrei sa fim pr lasa si tu un id de mess te rog.papa pup la tine