| Dienutzax a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor de la cei cunoscatori. De ieri sunt in mare cautare a unei melodii. Problema e ca nu are versuri, am auzit-o pe fundal la o stire a celor de la protv. Eu cred ca e din Avatar pentru ca se aud niste sunete specifice filmului acela, insa n-am reusit sa dau de ea. Cine stie melodia sau isi da seama de unde sa imi spuna si mie ...Link-ul de la stire il aveti mai jos:

http://stirileprotv.ro/......eante.html

3 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Deci, n-am idee ce melodie poate fi, insa sunt sigur ca e creata de unul dintre aceste 2 grupuri muzicale:
X-Ray Dog
Two steps from hell.

Uite si o melodie destul de asemanatoare de la X-Ray Dog.
http://www.youtube.com/watch?v=brQZeHrwj7w

| Dienutzax explică (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Mersi, e foarte asemanatoare si vad ca au melodii in stilul asta. Incerc sa vad daca gasesc printre melodiile lor.Mai astept raspunsuri sau idei.Trebuie sa dau de ea.

| Dienutzax explică:

Tot nu am reusit sa gasesc melodia asta si am cautat mai toate melodiile la cele 2 trupe...mai astept raspunsuri pentru intrebarea mea