| TheRealFantasy a întrebat:

Am si eu o dilema cu o melodie! sad

Era stilul asta de house/dj gen chainsmokers/david guetta solistul/grupul doar ca incepea cu D numele si nu mai stiu nici numele melodiei.
Era de prin 2013-2014 si abuzau mult de un efect nu stiu cum se numeste dar il folosesc si chainsmokers in melodia "Something Just Like This".

https://m.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs
Partea de la minutul 1:07.

Help pls, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Illuminati2016 a răspuns:

Disclosure feat. Eliza Doolittle, "You and Me" (Flume Remix) si efectul nu stiu cum se cheama cred ca future bass

| TheRealFantasy explică (pentru Illuminati2016):

Nu era you and me, era help me lose my mind dar nu mai stiam nici artist nici melodie nimic, cand am vazut numele mi-a venit in minte instant melodia :/

Oricum, mersi mult! Nu mi-as fi dat seama.

1 răspuns: