| Albinuțăă a întrebat:

Am si eu O intrebare! am un telefOn Lg kp502 si am internet pe el! nu imi merg videO. urile! nici de pe yOutube nici de nicaieri! imi da erOare la cOnectare! ce sa fac? de ce am nevoie? ce prOgram imi trebuie? plz urgent! kaine merg in excursie si as vrea sa rezOlv astahee hee pana maine! va multumesc! daw fundiTsa:X

Răspuns Câştigător
| Same.User a răspuns:

Mai intai spune-mi pe ce retea esti si dupa am sa vad daca pot sa te ajut. Cu incredere sunt dealer, daca nimeresti sa fii la mine in retea si mai bine happy

10 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Nici nu iti vor merge, frate!
Trebuie sa ai ceva instalat in el. Dar nu cred ca iti merg. La putine telefoane merg.

| Same.User a răspuns:

Revin cu un raspuns cat de cat mai complex. Lg KP502-ul nu suporta youtube-ul, eventual pe viitor daca are sa apara o versiune mai buna de flashlite pentru el, are sa mearga si youtube-ul pe el.

| Albinuțăă explică:

Sunt in reteau orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge pe wifi si merge si me Nokia n73 n82 si 5800 nu e neaparat sa fie cine stie ce telefon. si eu am kp5002 cookie si am aceiasi probema cand se incarca video dp youtube imid a eroare la conectare.am cautat mai multe programe si flash mobile si mai multe ''prostii'' dar pentru. acest telefon nu prea se gasesc prea multe.nici teme nu incercati, nu vor fi usor de gasit. e cu continut java, nu are symbian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal nici nu o sa va mearga vreodata youtube-ul pe net de la retele de telefonie ca nu au o viteza pe care sa ruleze youtube-ul. luati-va telefoane cu wifi si apoi un modem wireles de la Orange nu o sa regretati! sincer eu merg pentru asa ceva pe un smartfhone de la HTC nici un alt telefon nu le vor intrece niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu am un Samsung corby cu internet pe el. cand intru pe youtube nu-mi merge sa le vizionez. dani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema connection error cand incerc sa vad un filmulet pe youtube...
va rog ziceti ce sa iau...

| AnutzaDragutza13 a răspuns:

Cu ai facut sa-ti mearga netul pe el? eu am incerat sa il fac si nu mergea. sunt la cosmote. am bagat 5 eur si am bagat optiunile cred ca mini si wenb'n'walk siii nimica.

| vallennttyynn a răspuns:

Am auzit ca merge youtube pe kp502. mie nu imi merge imi da aceeasi eroare. e o treaba cu APN-ul. cineva care ma poate ajuta ID-ul meu alexandru_campyonul VA MULTUMESC MULT!

| CrisS_5386 a răspuns:

Intrebare pentru LG kp502 se poate gasi un program ceva de internet FREE? reteaua COSMOTE...