| BOOBZen a întrebat:

Am internet pe orange(500MB) un telfeon LG KP502, intru pe site-ul youtube si nu pot vedea video-uri pe telefon, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Nu ai flash eu am un smartphhone Nokia n96 si merge youtube ul fara probleme na-i cei face sad iti recomand n96 e bun are symbian nuam dufera eu zic ca la 18 mil amu 4 luni cand l-am luat merita toti baniwinking

| AlinSylenze a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. telefonul tau nu suporta flash... si din cauza asta nu le poti viziona. iti recomand sa iti iei un smartphone. un LG optimus one e foarte bun si nu e foarte scump

| mirceamoroe a răspuns:

Nu le poti vedea pentru ca ai nevoie de flash player si nu merge pe telefon ca sa vezi videouri de pe youtube