| Madalin1997 a întrebat:

Stie cineva ce program pot sa imi instalez pe telefonul Lg KP502 ca sa pot sa vad filmulete de pe Youtube?
Am avut un program care mi-l-am pus pe telefon si cand incercam sa deschid un filmulet spunea "eroare la conectare" (inainte imi spunea "eroare necunoscuta")

4 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Eu ma uit la youtube cu PVSTAR+ sau aplicatia youtube din market dar sa ai instalat Google Play services

| Madalin1997 explică (pentru Şaptepăcate):

Pentru aplicatia de youtube nu imi trebuie android sau IoS?

| Şaptepăcate a răspuns (pentru Madalin1997):

Da, am vazut pe net ca telefonul tau poate avea android

| Madalin1997 explică (pentru Şaptepăcate):

Nu stiu, e prea complicat si pe net am vazut ca sunt doar niste teme sau asa ceva si nu stiu daca o sa functioneze ca un telefon cu android. Ma referam daca stie cineva un program cum ar fi flesh player sau real player ( eu am avut flesh player si nu am mers