| Lolkkk a întrebat:

Am si eu o întrebare?
În ziua de astăzi se mai caută lăutari pentru muzică lautarească?
Mă refer la muzica la orgă
Întreb asta pentru că am o orgă acasă dar nu fac scoala muzicala sau ceva doar mai cânt uneori la ea pe acasă.
Să învăț mai mult la ea?
Mama mi-a spus că încă se mai cauta pentru formați dar eu nu știu dacă sa fiu de acord cu ea

2 răspunsuri:
| Ganderoaica a răspuns:

Se cauta destul de mult.

| Lectiideorgacopii a răspuns:

Salut. Da înca se cauta f mulți lăutari pentru evenimente, dacă dorești sa te ajut cu lectii online/ fizic de orga ma poți contacta pe Facebook- Lectii de orga ( numele paginii) sau la număr de telefon 0771 264 667
Ofer seriozitate doresc seriozitate?
Experienta de peste 12 ani