| irinuk11 a întrebat:

Am si eu o intrebare stiti cum se numeste o melodie care este difuzata pe one fm mai mereu si canta parca un copil ceva in genul indianotech numai ca e schimbata vocea e o voce de copil si canta ceva de genu pa pa ra pa

Răspuns Câştigător
| sergiu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sMbq8zpOrZc Miklov - Bulgaria (Stereo Palma Remix)... Asta e varianta pe care o baga pe One FM :) Enjoy!

2 răspunsuri:
| morenaRox a răspuns:

Cumva melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=36kUWNIiGRM Mossano-Indianotech

| m4them4tic a răspuns:

Mikalov-Bulgaria