| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema, ca sa spun asahappyMai exact sunt intr-o dilema totalastraight faceVreau sa dau la un liceu de arte, dar problema este ca ma pricep la amandoua domenii, anume si desen si muzicastraight facesi mai exact nu stiu ce sa aleg.Pentru ca amandoua imi plac si imi sunt indispensabilestraight face
As dori un sfat!happy

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Amandoua sunt foarte ok.
Si daca urmezi desenul, ai putea sa devii designer(nu neaparat vestimentar) sau arhitect.Asa ca cel mai bine sapa in adancul inimii si vezi care iti place cel mai mult.Stiu e foarte greu de ales. Dar incearca sa cauti mai adanc si ai sa gasesti raspunsul.

| Romancutza a răspuns:

Eu as mege la muzica, in primul rand ca imi nplace dar si ca se castiga bine daca devii cantareata, profesor de canto sau chiar compozitor.

| ralll a răspuns:

Esti super dotata smug
alege muzica happy faci mai multi bani. desenul il considera-l un hobby sau ceva secundar tongue