| 0787674217 a întrebat:

Deci eu trebuie sa ma decid cat se poate de curând cu privire la ce vreau sa fac în viata. Eu sunt deja la un liceu de Arte la secția desen și pot sa zic ca profesorii ma considera printre cei mai buni. Pentru mulții in locul meu poate decizia este deja luata dar mie nu prea îmi place sa pictez și desenez și chestii de astea pentru ca de mica părinții m-au cam presat cu asta. Și mai e și chestia ca mi-aș dori sa devin actriță și sa merg la niște cursuri de actorie care costa destullaughing Nu e problema de bani dar dacă le cer părinților mei și eu nu sunt talentata la asta voi fi pusa într-o situație cam dificila. Ce ar trebui sa fac? Știu ca eu ar trebui sa aleg dar fiind oricum mica nu vreau sa ma "înham" cu lucruri care nu îmi plac pentru viitor. Ar trebui sa aleg altceva sau?

Răspuns Câştigător
| Anonim2006 a răspuns:

Salut! După părerea mea ar trebui să încerci să le zici părinților tăi că vrei sa faci un curs de actorie daca nu ești talentata/nu îți place ai putea să renunți. Mult noroc cu actoria!