| Lolicika a întrebat:

Am un MP4 sweex optimuo de 4GB.Problema este ca atunci cand vreau sa ascult muzica imi apare "NAND no files". Dar atunci cand conectez MP4 la calculator imi apar fisierele.
Mentionez ca pana ieri nu avea nimic.Mergea foarte bine.
Stie cineva ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| gzen a răspuns:

Nu recunoaste fisierele.Cand e conectat la calculator, selecteaza o melodie, click dreapta, properties si apoi seteaza sa se deschida cu alt player...bs player de exemplu, windos media player.Aceeasi problema am avut si s-a rezolvat asa...

7 răspunsuri:
| cosmin_2840 a răspuns:

Asa mi se inmpla si mie... imi vine sal crap

| cosmin_2840 a răspuns (pentru cosmin_2840):

Da-mi ADD la mess cosminhasiu@yahoo.com stiu eu cum il faci sa mearga.

| cosmin_2840 a răspuns:

Am raspunsul
deci daca ai CARD SD bagi cardul si il ti apasat acolo nu il lasi dupa ce auzi click si apesi pe M si il lasi dupa dupa cand face click sa iasa nu il lasi si DAI M si o sa mearga incearca mai mult... ID de mess cosminhasiu@yahoo.com

| cosmin_2840 a răspuns:

Asa

| cosmin_2840 a răspuns:

Vb cu mine pe mess eu l-am rezolvat cosminhasiu@yahoo.com

| soryn2012 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, nu stiu din ce cauza, imi da avertizare no music file, de ce?

| Felecan_Alex_1993 a răspuns:

Daca ai vreun raspuns spune-mi si mie te rog