| LauraG3 a întrebat:

Heii TPU! Am o problema cu telefonul. Cand il conectez la USB, in urmatoarea secunda imi apare dezactivare cablu USB. Nu imi mai apar fisierele cu cardul de memorie si telefon. Nu mai pot pune muzica si poze pe telefon, sau invers, pe laptop. Cum pot rezolva problema.

5 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Probabil nu e bun cablul USB, încearcă un altul dacă mai ai.

| LauraG3 explică (pentru BeckhamRZM):

Am incercat cu alt cablu, dar la fel.

| BeckhamRZM a răspuns (pentru LauraG3):

Ai încercat să bagi chestia de la usb în altă parte? Bănuiesc că ai mai multe indiferent ce ai, laptop sau PC.

| LauraG3 explică:

Am incercat. cred ca telefonul e de vina. Si cand nu e conectat la PC imi apare ca de fapt e conectat. Nu stiu care e problema.

| pisi2003 a răspuns:

Cu siguranta e un virus
Da o scanare la antivirus