| jailbreak a întrebat:

Am un telefon mobil nokia e71 tv, nu este original, este copie chineza... intrebare suna asa: Cum pot pune in el teme? Temele nu merg, ori eu nu stiu ce format trebuie p/u teme, ori acest tel nu citeste temele? care-i cauza? poate trebuie sa-i schimb sistemul? astept raspuns urgenttt...cine raspunde primul si corect ii dau fundoi mare ( stiu ca intrebarea nu are nimic cu muica dar totusi sorry)

1 răspuns:
| chronoStrix a răspuns:

Pai, cred ca extensia pentru teme la Nokia este.nth
Cauta si tu pe google "teme Nokia e71" si vezi daca printre primele rezultate e si adresa mobile9.