| Costyyysv a întrebat:

Buna seara TPU! am si eu o nedumerire. Am un NOKIA C5-03 si nu pot sa pun nici-o tema pe el, temele sunt in format. sis si cand le deshid de pe telefon imi spune ca nu sunt bune, ce format trebuie sa aiba pentru a le putea instala pe telefon, de unde as putea sa iau alte teme? Va rog ajutati-ma ca, chiar nu stiu. Multumesc.

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Eu am avut un Nokia 6220 Classic, am luat teme de pe Zedge si le-am instalat cu Nokia PC Suite apoi cand am cumparat un C5-03 mi-au ramas pe card si le folosesc si acum. Du-te pe Zedge, alege si enjoy!winking