| Ruxiii a întrebat:

Am vazut recent pe kiss tv un clip la o melodie care se termina cu 2 tipe pe plaja, intrand in mare gen laughing.Nu am apucat sa vad cum se numea melodia..asa ca. daca are cineva idee ce melodie are clipul asa...sa lase un link yt big grin. Bineinteles, dau funda si voturi happy

Răspuns Câştigător
| Ruxiii explică (pentru DeeaSakura):

Nup..erau 2 tipe cu par lung, in costume de baie.una o luase de gat pe cealalta (parca) si intrasera in mare big grin.Era un apus cred laughing... multumesc oricum de raspuns happy

| DeeaSakura a răspuns (pentru Ruxiii):

Ms de funda :*! Dar de ce mi-ai dat-o?happy

| Ruxiii explică (pentru DeeaSakura):

Pentru ca nu o sa mai raspunda nimeni la intrebarea asta cu siguranta si pentru ca primesc mail-uri intr-una cu alege raspunsul castigator bla bla.Si oricum, imi place Simple Plan laughing

| DeeaSakura a răspuns (pentru Ruxiii):

Aha ok laughing si mersi inca o data :*