| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut recent un videoclip la tv si nu am retinut numele melodiei. In video erau niste tineri..multe culori.iar melodia nu avea versuri, era doar un mix dance/house... Daca stie cineva despre ce vorbesc, imi puteti spune numele melodiei, va rog?

3 răspunsuri:
| Wut a răspuns:

Otto Knows - Million voices worried

| BlackAngel33 a răspuns:

La la la?

| OanaBica a răspuns (pentru BlackAngel33):

Daca te referi la Naughty Boy- La la la, nu e asta sad... Erau mai multi copii/adolescenti si se jucau cu vopsele neon intr-o padure, spre finalul videoclipului (din cate imi aduc aminte). A fost difuzat pe Music Channel