| Skylerr a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. Recent pe tv am vazut un videoclip, in care un baiat cinta pe acoperis pentru o fata. Cintecul este despre dragoste si e in romana. Problema este ca nu am retinut numele cintaretului si nici numele piesei. Cine stie ceva video de genul asta postati va rog. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| KatVonB a răspuns:

Probabil e Dan Balan -despre tine cant.

| Skylerr explică (pentru KatVonB):

Cu siguranta nu happy mersi oricum

| Skylerr explică (pentru KatVonB):

Acel cintaret avea parul lung. La prima vedere seamana videoclipul si cintecul cu http://www.youtube.com/watch?v=mYcl6p3oiCc este aceeasi tema la videoclip si cam asa si acela este organizat, la fel. Doar ca este in romana si cintat pe acoperis.

| kristi1 a răspuns:

Spune-mi macar vreo 2 versuri din cintec

| Skylerr explică (pentru kristi1):

Era tirziu de tot, in orce caz pot spune ca cintecul nu e nou, 2008-2011 aproximativ +- 2 ani